strona główna | Kontakt | Użyteczne strony | Dojazd | mapa serwisu

Pacjenci Ulubionego Szpitala Białostoczan wiedzą, że leczymy nowocześnie oraz skutecznie. Tym razem przekonał się o tym Maciej Obukowicz - uczestnik 2. edycji kulinarnego programu Hell's Kitchen. Dzięki naszym ortopedom ten sympatyczny chłopak wraca do zdrowia i niedługo w pełni sił stawi się na staż u słynnego szefa kuchni Wojciecha Modesta Amaro

25-letni Maciej Obukowicz zaskarbił sobie sympatię widzów, a także gospodarza popularnego programu kulinarnego Hell's Kitchen Wojciecha Modesta Amaro, dzięki determinacji i uporowi z jakim dążył do spełniania swoich kulinarnych marzeń. W jednym z odcinków walcząc z pozostałymi uczestnikami nie oszczędzał kontuzjowanej nogi, czego efektem było odnowienie urazu i konieczność wcześniejszego opuszczenia programu. Za swoją postawę został uhonorowany przez Wojciecha Modesta Amaro nagrodą specjalną - stażem w jego restauracji Atelier Amaro. Po opuszczeniu programu sympatyczny chłopak również miał dużo szcześcia, bo trafił pod opiekę naszego ortopedy - dr Piotra Jancewicza.

- Jestem pod wrażeniem fachowości lekarzy Waszego szpitala - zdradził nam Maciej Obukowicz, którego spotkaliśmy w Ulubionym Szpitalu Białostoczan podczas wizyty kontrolnej u ortopedy. - Po zabiegu kolano szybko wraca do zdrowia, dzięki czemu mam szansę zdrowy stawić się na staż do Atelier Amaro, który mam zaplanowany w styczniu 2015. Serdecznie dziękuję za pomoc.

Maciejowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i trzymamy kciuki, aby spełnił swoje kulinarne marzenia.


Maciej Obukowicz wraz ze swoim ortopedą dr Piotrem Jancewiczem

aw

opublikowano: 2014-12-05