strona główna | Kontakt | Użyteczne strony | Dojazd | mapa serwisu

Telefon zawałowy

Pod tym telefonem 24h na dobę dyżuruje lekarz przyjmujący zgłoszenia o zawale serca

opublikowano: 2019-02-27

Jak wykonać mammografię w Szpitalu MSWiA w Białymstoku

Pacjentki, które wymagają wykonania tego badania powinny zgłosić się ze skierowaniem do Poradni Chirurgii Onkologicznej lub Poradni Ginekologicznej. W tych poradniach zostanie przeprowadzona kwalifikacja i wystawione będzie skierowanie do wykonania badania mammografii

opublikowano: 2019-02-26

!!! PRACA !!!


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy w naszym Szpitalu

 

 

KONKURSY NA UDZIELANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH oraz OFERTY PRACY

KLIKNIJ

 

opublikowano: 2017-07-13

E-REJESTRACJA

Medyczny Portal Informacyjny - to najłatwiejszy sposób na zapisanie się na wizytę do lekarza specjalisty. Sprawdź jakie to łatwe

 

 

Jeśli masz konto i jesteś użytkownikiem Medycznego Portalu Informatycznego, a chcesz dokonać rezerwacji wizyty u lekarza specjalisty - kliknij

 

Jeśli chcesz założyć konto w Medycznym Portalu Informacyjnym, przejdź procedurę rejestracyjną - kliknij

 

Po rejestracji konta w MPI przez internet, konieczna jest osobista wizyta w Punkcie Obsługi Pacjenta z dokumentem tożsamości (pomieszczenie obok Rejestracji do Lekarzy Specjalistów) w celu weryfikacji tożsamości oraz uzyskania loginu i hasła do konta MPI

 

Masz problem, pytanie lub potrzebujesz pomocy przy obsłudze Medycznego Portalu Pacjenta - napisz do nas maila: pop@zozmswia.bialystok.pl lub zadzwoń 869-45-45. Pomożemy.


opublikowano: 2015-06-19

INTRANET

Witamy na stronie Intranetu pracowników Ulubionego Szpitala Białostoczan Znajdziecie tutaj informacje bardziej i mniej ważne, ale zawsze przydatne dla pracowników - kliknij.

 

opublikowano: 2015-02-06

Pomoc Weteranom

Ulubiony Szpital Białostoczan przypomina, że osobom o statusie weterana funkcjonariusza lub weterana poszkodowanego funkcjonariusza przysługują uprawnienia z zakresu świadczeń zdrowotnych

Nie tylko ogromny szacunek należy się weteranom służącym poza granicami naszej ojczyzny. Weterani legitymujący się stosownym dokumentem upoważniającym do korzystania ze świadczeń zdrowotnych mogą korzystać m.in. z bezpłatnej i udzielanej poza kolejnością pomocy psychologicznej. Świadczeń takich w naszym szpitaku udziela Poradnia Zdrowia Psychicznego. Oddzielna rejestracja oraz ustronna lokalizacja Poradni Zdrowia Psychicznego zapewnia idealne warunki do udzielenia pomocy psychologicznej. Jako doświadczona i ciesząca się remoną placówka działająca pod szyldem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych mamy olbrzymie doświadczenie w pracy z funkcjonariuszami służb mundurowych, a nasi psycholodzy i psychiatrzy są świetnie przygotowani do niesienia pomocy weteranom.

Dodatkowo wszelkie sprawy dotyczące pomocy weteranom oraz poszkodowanym weteranom koordynuje w naszym ośrodku dr Bogdan Dziatkiewicz, pełniący funkcje Pełnomocnika Dyrektora SP ZOZ MSW ds. Weteranów (tel: 869-45-51). Rezerwacji wizyt oraz bliższych informacji na temat świadczeń udzielanych w Poradni Zdrowia Psychicznego można uzyskać pod numerem telefonu: 869-45-89.

Szczegółowe informacje na temat uprawnień weteranów działań poza granicami kraju oraz dokumentów uprawniających do uzyskania świadczeń zdrowotnych można uzyskać klikając tutaj

aw

opublikowano: 2014-12-09

e-Rejestracja rusza

Nie stój w kolejkach do rejestracji, nie siedź całymi dniami na telefonie. Bądż sprytny i w kilku prostych krokach załóż przez internet konto w MPI -  Medycznym Portalu Informacyjnym - a potem wygodnie rezerwuj wizyty u dowolnego lekarza. To takie proste

 

 

Śmiało wejdź do MPI - Medycznego Portalu Informacyjnego. Tylko kilka minuty zajmie Ci zarejestrowanie się w naszym systemie. Potem dostaniesz maila z potwierdzeniem założenia konta. Klikasz w specjalny link aktywacyjny i przy najbliższej wizycie w Ulubionym Szpitalu Białostoczan otrzymujesz login oraz hasło do Twojego konta w MPI. Potem tylko od Ciebie zależy kiedy i do jakiego specjalisty będziesz mógł zarezerwować wizytę.

Poniższej prezentujemy krótką instrukcję jak założyć konto w MPI.

UWAGA: zapisanie się na wizytę do specjalisty przez Medyczny Portal Informacyjny nie zwalnia od obowiązku doniesienia skierowania (w przypadku pierszorazowej wizyty lub leczenia na inną jednostkę chorobową, niż dotychczas). Skierowanie należy donieść do Rejestracji najpóźniej w dniu planowanej wizyty, a od 1 stycznia 2015 w terminie 14 dni od momentu dokonania rezerwacji terminu wizyty w MPI. Bez skierowania pacjentowi nie zostanie udzielone świadczenie medyczne, a po 1 stycznia 2015 roku przekroczenie terminu 14 dni na doniesienie orginału skierowania spowoduje anulowanie tej wizyty.

1. Pierwszym krokiem jest wejście na portal Medycznego Portalu Informacyjnego - klikasz ten link.

2. Otworzy się nowe okno, w którym klikacie link: Rejestracja nowego pacjenta (jak na zdjęciu poniżej).


 

3. W nowym oknie wpisujemy wszystkie niezbędne dane osobowe (jak na zdjęciu poniżej). Na tym etapie warto podać numer telefonu komórkowego, na który w przyszłości będą przychodziły SMS-y z przypomnieniem o zarezerwowanych wizytach - w przypadku osób starszych może to być telefon opiekuna lub dzieci.


 

 

4. Potwierdzeniem poprawnie zakończonej procedury rejestracji będzie stosowny komunikat (jak na zdjęciu poniżej).


5. To już prawie wszystkie formalności  - teraz czekamy jedynie na maila - klikamy w nim na link aktywujący.

6. Po chwili otrzymujemy kolejnego maila z danymi jakie podaliśmy podczas rejestracji (jak na poniższym zdjęciu).7. Ostatnim krokiem procedury rejestracji jest udanie się do Ulubionego Szpitala Białostoczan (w godzinach 8-14, pomieszczenie z logo MPI przy Rejestracji i wejściu głównym do Poradni od ul. Ciepłej - Pani Nela Bokisz) z dowodem osobistym celem potwierdzenia tożsamości oraz otrzymania loginu i hasła do konta w MPI.

UWAGA: zapisanie się na wizytę do specjalisty przez Medyczny Portal Informacyjny nie zwalnia od obowiązku doniesienia skierowania (w przypadku pierszorazowej wizyty lub leczenia na inną jednostkę chorobową, niż dotychczas). Skierowanie należy donieść do Rejestracji najpóźniej w dniu planowanej wizyty, a od 1 stycznia 2015 w terminie 14 dni od momentu dokonania rezerwacji terminu wizyty w MPI. Bez skierowania pacjentowi nie zostanie udzielone świadczenie medyczne, a po 1 stycznia 2015 roku przekroczenie terminu 14 dni na doniesienie orginału skierowania spowoduje anulowanie tej wizyty.

 

 

 

 

opublikowano: 2014-10-30

Badania Kliniczne

Ulubiony Szpital Białostoczan jako doskonale wyposażona placówka i miejsce pracy świetnych specjalistów, idealnie nadaje się do do realizacji nowoczesnych badań klinicznych

W ramach realizowanych obecnie w naszym Szpitalu badań klinicznych można wymienić:

1. Radomizowane, kontrolowane placebo, badanie II fazy, prowadzone w grupach równoległych, oceniające wpływ ranolazyny i dronedaronu podawanych w monoterapii lub w kombinacji na czas trwania i liczbę incydentów migotania przedsionków u chorych z napadowym migotaniem przedsionków o symbolu GS-US-291-0102.

 

 

 

 


  • PROCEDURA PROWADZENIA BADANIA KLINICZNEGO W SP ZOZ MSW W BIAŁYMSTOKU:
  • UMOWA NA BADANIE KLINICZNE W SP ZOZ MSW W BIAŁYMSTOKU:

 

opublikowano: 2013-05-16

Konkursy Ofert

 

 

 

 


Zapraszamy do zapoznania się z warunkami konkursów ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w SP ZOZ MSWiA w Białymstoku

 

SZCZEGÓŁY AKTUALNYCH KONKURSÓW OFERT NA ŚWIADCZENIA MEDYCZNE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO W TYM MIEJSCU - KLIKNIJ

 


 


PONIŻEJ ARCHIWALNE KONKURSY OFERT Z LAT 2012 - 2014

 
2014-06-17

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: ginekologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2014-06-11

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: nefrologii polegających na wykonywaniu procedur z grupy JGP: Q52 - dostęp w leczeniu nerkozastępczym zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2014-06-05

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chirurgii onkologicznej zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2014-06-05

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby wykonujące zawód ratownika medycznego, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2014-06-18 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-05-28

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: endokrynologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2014-06-11 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-05-26

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chorób wewnętrznych i gastroenterologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2014-05-29 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-05-12

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania usług psychologicznych oraz wykonywania badań psychologicznych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2014-05-29 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-05-12

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: ginekologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2014-05-21 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-04-30

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: okulistyki zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2014-05-15 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-04-30

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: neurologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2014-05-22 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-04-24

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: kardiologii polegających na wszczepianiu i usuwaniu urządzeń stymulujących serce, zakładaniu podskórnej elektrody defibrylującej, usuwaniu elektrody metodą Cook'a lub metodą równoważną, wykonywaniu ablacji zaburzeń rytmu serca, wykonywania ablacji zaburzeń rytmu serca z użyciem systemu 3D, wykonywaniu przezżylnych badań elektrofizjologicznych, ogólnej zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:2014-05-09 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-04-18

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chirurgii ogólnej zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:2014-05-08 UNIEWAŻNIENIE KONKURSU:

Ogłoszenie o unieważnieniu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-04-17

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania usług psychologicznych oraz wykonywania badań psychologicznych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:2014-04-22 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-04-02

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: patomorfologii (wykonywania badań diagnostycznych polegających na ocenie materiału pooperacyjnego i śródoperacyjnego, materiału z oligobiopsji oraz materiałów cytologicznych) zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:2014-04-25 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-04-01

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: reumatologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:
2014-03-25 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-03-18

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: ortopedii i traumatologii narządów ruchu zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:2014-04-09 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2014-03-20 ZMIANA TERMINU SKŁADANIA OFERT:

Ogłoszenie o zmianie terminu składania ofert w konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-03-13

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chorób wewnętrznych/kardiologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:
2014-02-28 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-02-26

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania procedur ginekologicznych w ramach chirurgii onkologicznej i urologii oraz ambulatoryjnych świadczeń spacjalistycznych z zakresu położnictwa i ginekologii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2014-03-12 UNIEWAŻNIENIE KONKURSU:

Ogłoszenie o unieważnieniu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-02-24

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: ortopedii i traumatologii narządów ruchu zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:
2014-03-12 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2014-02-24

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: okulistyki zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:2014-02-24 UNIEWAŻNIENIE KONKURSU:

Ogłoszenie o unieważnieniu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-02-12

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania procedur ginekologicznych w ramach chirurgii onkologicznej (szpitalne świadczenia żdrowotne) oraz ambulatoryjnych świadczeń spacjalistycznych z zakresu położnictwa i ginekologii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2014-02-28 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-02-12

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chirurgii onkologicznej zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:2014-02-28 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-02-12

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: urologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:2014-02-21 UNIEWAŻNIENIE KONKURSU:

Ogłoszenie o unieważnieniu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2014-02-03

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania zabiegów tracheostomii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:
2014-01-02 UNIEWAŻNIENIE KONKURSU:

Ogłoszenie o unieważnieniu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-12-23

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania zabiegów tracheostomii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 2014-01-02 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2013-12-17

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: udzielania konsultacji z zakresu onkologii klinicznej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 2014-01-02 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-12-16

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: nefrologii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 
2013-11-28 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-11-08

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: radiologii i diagnostyki obrazowej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 2013-11-25 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2013-11-06

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: anestezjologii i intensywnej terapii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 2013-11-26 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2013-11-06

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: podstawowej opieki zdrowotnej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Załącznik nr 1 do umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 2013-12-06 UNIEWAŻNIENIE KONKURSU:

Ogłoszenie o unieważnieniu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-10-31

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: udzielania konsultacji z zakresu onkologii klinicznej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 2013-11-18 UNIEWAŻNIENIE KONKURSU:

Ogłoszenie o unieważnieniu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-10-31

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: udzielania konsultacji z zakresu laryngologii oraz wykonywania zabiegów tracheotomii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 2013-11-08 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-10-30

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: położnictwa i ginekologii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 2013-11-18 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2013-10-29

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chorób wewnętrznych, gastroenterologii, wykonywania badań endoskopowych, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 2013-10-31 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2013-10-25

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby wykonujące zawód ratownika medycznego, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 2013-08-22 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-08-13

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych po godzinach normalnej ordynacji w zakresie: chirurgii ogólnej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-06-26 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-06-20

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: udzielania konsultacji z zakresu onkologii klinicznej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-06-28 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-06-11

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chorób wewnętrznych i gastroenterologii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-06-17 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-06-10

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na: świadczenia zdrowotne udzielane przez osoby wykonujące zawód ratownika medycznego, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-06-26 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-06-05

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: położnictwa i ginekologii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-06-13 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-05-29

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: radiologii i diagnostyki obrazowej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-06-18 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-05-24

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez techników elektroradiologii świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania badań diagnostycznych elektroradiologicznych, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-05-27 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-05-16

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chorób wewnętrznych, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-05-29 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-05-10

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez psychologów świadczeń zdrowotnych w zakresie:

- świadczenia usług psychologicznych polegających na wykonywaniu diagnostyki psychologicznej (włączając szczegółową diagnoistykę testową), udzielaniu porad psychologicznych, prowadzania psychoterapii krótko  i długoterminowej;

- wykonywania badań psychologicznych dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń oraz dla osób posiadających pozwolenie na broń;

- wykonywania badań psychologicznych na potrzeby medycyny pracy, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-04-24 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-04-15

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chirurgii onkologicznej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-03-20 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-03-12

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chorób wewnętrznych, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-03-20 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-03-08

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: ortopedii i traumatologii narządu ruchu, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-03-20 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-03-05

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: okulistyki, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-02-26 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-02-22

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: urologii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-02-22 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-01-31

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chirurgii onkologicznej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-02-20 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-01-31

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: radiologii i diagnostyki obrazowej (wykonywania i oceny badań USG Doppler), zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 

UWAGA: Sprostowanie szczegółowych warunków konkursu ofert - kliknij w ikonkę:

 


2013-02-15 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-01-30

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych na: udzielanie konsultacji z zakresu laryngologii oraz wykonywania zabiegów tracheotomii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-02-11 UNIEWAŻNIENIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-01-18

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: udzielania konsultacji z zakresu neurochirurgii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2013-01-24 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2013-01-09

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: anestezjologii i intensywnej terapii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2012-12-31 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-12-17

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych z zakresu gastroenterologii oraz wykonywania badań endoskopowych, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2012-12-27 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-12-14

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: podstawowej opieki zdrowotnej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2012-12-31 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-12-14

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania świadczeń szpitalnych poza godzinami normalnej ordynacji oraz ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych z zakresu położnictwa i ginekologii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2012-12-27 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-12-14

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: radiologii i diagnostyki obrazowej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2012-12-27 UNIEWAŻNIENIE KONKURSU:

Ogłoszenie o unieważnieniu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-12-11

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: anestezjologii i intensywnej terapii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2012-10-16 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-10-05

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: radiologii i diagnostyki obrazowej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2012-07-12 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-07-05

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania badań endoskopowych, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2012-07-05 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-06-22

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: okulistyki, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2012-06-29 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-06-15

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chirurgii onkologicznej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2012-06-25 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-06-05

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: udzielania konsultacji z zakresu laryngologii oraz wykonywania zabiegów tracheotomii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2012-06-19 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-05-31

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: udzielania konsultacji z zakresu onkologii klinicznej, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2012-06-01 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-05-30

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez psychologów świadczeń zdrowotnych w zakresie: świadczenia usług psychologicznych (włączając szczegółową diagnostykę testową), udzielania porad psychologicznych, prowadzania psychoterapii krótko i długoterminowej, wykonywania badań psychologicznych dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń, wykonywania badań psychologicznych na potrzeby medycyny pracy, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2012-05-22 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-05-09

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: świadczeń szpitalnych i ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych w rodzaju: opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2012-03-22 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-03-14

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: neurologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:


2012-03-13 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-03-07

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: ortopedii i traumatologii narządu ruchu zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2012-03-22 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-03-07

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: okulistyki zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


 

2012-02-09 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-02-03

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: radiologii i diagnostyki obrazowej (wykonywanie i ocena badań USG Doppler Duplex) zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2012-02-13 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-01-26

Uwaga - przedłużony został termin składania ofert - aby dowiedzieć się więcej, kliknij na ikonkę:

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania procedur ginekologicznych w ramach chirurgii onkologicznej i urologii

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania procedur ginekologicznych w ramach chirurgii onkologicznej i urologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2012-02-07 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2012-01-23

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chorób wewnętrznych, gastroenterologii

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chorób wewnętrznych, gastroenterologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-30

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: geriatrii

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: geriatrii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-30 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-15

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: okulistyki

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: okulistyki zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-30 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-23 UNIEWAŻNIENIE KONKURSU W CZĘŚCI ZAKRESU:

Ogłoszenie o unieważnieniu konkursu w części zakresu - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-15

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: ginekologii

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: ginekologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-30 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-15

Uwaga - przedłużony został termin składania ofert - aby dowiedzieć się więcej, kliknij na ikonkę:

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: urologii

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: urologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-30 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-15

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chirurgii onkologicznej

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chirurgii onkologicznej zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-29 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-13

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chorób wewnętrznych, gastroenterologii, wykonywania badań endoskopowych

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chorób wewnętrznych, gastroenterologii, wykonywania badań endoskopowych zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-28 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-13

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: radiologii i diagnostyki obrazowej

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: radiologii i diagnostyki obrazowej zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy z opcją pełnienia funkcji koordynatora - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-28 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-12:

Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby wykonujące zawód ratownika medycznego

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby wykonujące zawód ratownika medycznego zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-28 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-09

Konkurs ofert na udzielanie przez techników elektroradiologii świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania badań diagnostycznych elektroradiologicznych

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez techników elektroradiologii świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania badań diagnostycznych elektroradiologicznych zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 

UWAGA - Sprostowane zostały informacje dotyczące 29. punktu Szczegółowych Warunków Konkursu Ofert

ZAKTUALIZOWANE Szczegółowe Warunki Konkursu Ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-22 UNIEWAŻNIENIE KONKURSU:

Ogłoszenie o unieważnieniu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-09

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: diabetologii

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: diabetologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-28 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-09

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: endokrynologii

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: endokrynologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy diagnostycznej - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Cennik badań RTG - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Cennik badań laboratoryjnych - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-28 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-09

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: neurologii

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: neurologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


UNIEWAŻNIENIE KONKURSU:

Ogłoszenie o unieważnieniu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-09

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: okulistyki

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: okulistyki zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-28 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-09

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: udzielania konsultacji z zakresu neurochirurgii, laryngologii, torakochirurgii, pulmonologii, wykonywania zabiegów bronchofiberoskopowych, wykonywania zabiegów tracheostomii

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: udzielania konsultacji z zakresu neurochirurgii, laryngologii, torakochirurgii, pulmonologii, wykonywania zabiegów bronchofiberoskopowych, wykonywania zabiegów tracheostomii, zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-19 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-11-28

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w Izbie Przyjęć na rzecz pacjentów ZOZ MSWiA w Białymstoku

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w Izbie Przyjęć zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-19 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-11-28

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: kardiologii

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: kardiologii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-22 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-12-19 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU PRZESUNIĘTE NA 22 GRUDNIA, na godz. 12

Ogłoszenie o zmianie terminu roztrzygnięcia konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-11-25

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: ortopedii i traumatologii narządu ruchu

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: ortopedii i traumatologii narządu ruchu zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


UWAGA - Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby wykonujące zawód ratownika medycznego został odwołany

Ogłoszenie o odwołaniu konkursu - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-11-25:

Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby wykonujące zawód ratownika medycznego

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez osoby wykonujące zawód ratownika medycznego zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-14 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

2011-11-24:

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chirurgii ogólnej

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: chirurgii ogólnej zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

UWAGA - szczegółowe warunki konkursu zostały uaktualnione w dniu 25 listopada

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 


2011-12-12 ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Ogłoszenie o roztrzygnięciu konkursu  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: podstawowej opieki zdrowotnej

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: podstawowej opieki zdrowotnej zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy diagnostycznej- aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Cennik badań laboratoryjnych - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Cennik badań obrazowych - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 
Konkurs ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: anestezjologii i intensywnej terapii

W ramach ogłoszonego konkursu ofert na udzielanie przez lekarzy świadczeń zdrowotnych w zakresie: anestezjologii i intensywnej terapii zapraszamy do zapoznania się z następującymi dokumentami:

Ogłoszenie o konkursie  - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Formularz ofertowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Szczegółowe warunki konkursu ofert - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

Wzór umowy - aby pobrać plik kliknij na ikonkę:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

opublikowano: 2011-10-28

Darowizny - 2010

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku na podstawie art.18 ust. 1f pkt 2 ustawy z dnia 15.02.1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (tekst jednolity z 2000 r. Dz. U. Nr 54, poz. 654 z późn. zm.), informuje, iż w 2010 roku otrzymał darowizny, określone w art. 18 ust. 1f pkt 2 ww. ustawy, przeznaczone na cele ochrony i promocji zdrowia w ogólnej kwocie 39.636,37 zł, w tym darowizny otrzymane od osób prawnych według kryterium określonego w wyżej wymienionej ustawie wg poniższego wykazu:

 

 

DAROWIZNY OTRZYMANE W 2010 ROKU

L.P.

Nazwa i adres darczyńcy

Kwota darowizny

1 Krex Sp. z o.o., ul. Kleszczelowska 84A, Bielsk Podlaski 22 736,37 zł
2 PZU na Życie SA , ul. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa 16 900,00 zł

 

 

 

 opublikowano: 2011-03-28

Darowizny w 2009

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku na podstawie art.18 ust. 1f pkt 2 ustawy z dnia 15.02.1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (tekst jednolity z 2000 r. Dz. U. Nr 54, poz. 654 z późn. zm.), informuje, iż w 2009 roku otrzymał darowizny, określone w art. 18 ust. 1f pkt 2 ww. ustawy, przeznaczone na cele ochrony i promocji zdrowia w ogólnej kwocie 327.838,64 zł, w tym darowizny otrzymane od osób prawnych według kryterium określonego w wyżej wymienionej ustawie wg poniższego wykazu:

 

 

DAROWIZNY OTRZYMANE W 2009 ROKU

L.P.

Nazwa i adres darczyńcy

Kwota darowizny

1 Eurodial Sp. z o.o., ondo ONZ 1, 00-124 Warszawa 290 643,75 zł
2 Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, ul. Batorego 5, 02-591 Warszawa 22 950,00 zł

 

 

 

 opublikowano: 2010-03-30

Myjka od PZU

Nowoczesna myjka ultradźwiękowa Sonic -33 trafiła ostatnio do działu sterylizacji naszego szpitala. Warte 10 tys. złotych urządzenie podarowała Ulubionemu Szpitalowi Białostoczan firma PZU Życie S.A.

Nowe urządzenie na pewno usprawni pracę sterylizatorni. I pozwoli odciążyć pozostałe urządzenia myjące sprzęt z bloku operacyjnego. Sonic - 33 bez problemu radzi sobie z myciem sprzętu wykonanego z metali, szkła, ceramiki i tworzyw sztucznych. Szczególnie łatwo radzi sobie z zabrudzeniami wystepującymi w niewielkich otworach, szczelinach czy gwintach. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest mycie całych podzespołów operacyjnych, bez konieczności ich uciążliwego rozkręcania. Wykorzystanie technologii ultradźwiękowej pozwala uzyskać doskonałe rezultaty myjące, nieosiągalne przy myciu ręcznym czy natryskowym.

- Nowa myjka na pewno się przyda, przede wszystkim usprawni i przyśpieszy proces mycia narzędzi chirurgicznych - wyjaśnia Anna Krasowska, kierownik Działu Sterylizacji naszego szpitala. - To dopiero pierwszy krok w kierunku unowocześnienia naszego działu.

Nowa myjka ma jeszcze jedno udogodnienie - w zależności od potrzeb można regulować czas trwania procesu mycia w zakresie od 1 do 99 minut.

opublikowano: 2009-12-17