Misja szpitala: leczyć mądrze, skutecznie, po ludzku

SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego Szpitalem Roku 2023

W dniu 5 grudnia2023r. w Hotelu Traugutta 3, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w plebiscycie „HIPOKRATES 2023”. SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego zajął 1 miejsce w kategorii „Szpital Roku”. Statuetkę odebrała Pani Dyrektor Alicja Skindzielewska.

Dziękujemy za wszystkie głosy oddane na nasz Szpital, które są wyrazem uznania za ciężką pracę dla całego personelu naszej placówki. Wyróżnienie to stanowi dla nas niepodważalny dowód sympatii oraz zaufania naszych pacjentów, którym z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować.

Z wielką satysfakcją dzielimy się również wynikami głosowania czytelników w pozostałych kategoriach
(w województwie), w których nasi pracownicy zajęli bardzo wysokie pozycje.

I miejsce w kategorii “Kardiolog Roku” zajęła Pani Doktor Beata Małkowska. Lekarz z powołania! Pełna empatii, oddana swoim pacjentom, zawsze uśmiechnięta, pracowita, mądra, koleżeńska i niezwykle sympatyczna! Życzymy Pani dalszych sukcesów, zawodowych i prywatnych, dużo dobrego zdrowia i jesteśmy dumni, że jest Pani Członkiem naszego zespołu!

II miejsce w kategorii "Diagnosta Laboratoryjny/Technik Analityki Medycznej" Pan Piotr Karol Sowiński. Panie Piotrze, życzymy dalszego rozwoju zawodowego, samych sukcesów oraz serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni, że jest Pan częścią naszego zespołu.

Jesteśmy usatysfakcjonowani oraz zmotywowani do dalszych działań na rzecz poprawy jakości udzielania świadczeń zdrowotnych i bezpieczeństwa pacjent.

Powrót na początek strony