Zmiany organizacyjne - przebudowa wejścia głównego

W związku z realizacją inwestycji pn. „Remont, modernizacja pomieszczeń poradni na potrzeby Poradni Urologicznej w BLOKU „F” wraz z wyposażeniem oraz pomieszczeń Sali wybudzeń w BLOKU „E”. Przebudowa wejścia głównego w celu ułatwienia wejścia do budynku osobom niepełnosprawnym oraz remont, modernizacja holu wejściowego w BLOKU „A” w celu uzyskania pomieszczenia pobierania materiału do badań laboratoryjnych w SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego przy ul. Fabrycznej 27”, informuję o zmianie organizacji komunikacji na terenie szpitala.
Wejście główne do budynku „A” (od strony ul. Ciepłej ) zostanie wyłączone z użytkowania od dnia 29 maja 2026 r. na czas prowadzenia robót budowlanych tj. do końca 2026 roku.
Tymczasowe wejście do:
- Działu Obsługi Pacjenta
- Poradni Specjalistycznych
- Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ)
- Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej
- Zakładu Gastronomicznego „Mir-Zen”
- Podlaskiej Rejonowej Komisji Lekarskiej (ZER MSWiA)
- ACS Audika Sp. z o.o.
odbywać się będzie z wykorzystaniem wejścia do budynku „E”.

